طراحی سایت

خانه / طراحی سایت

چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

با توجه به استفاده روز افزون از اینترنت و درک این موضوع که در دنیای امروز هر شخصی برای استفاده از خدمات مورد نیاز خود ابتدا در اینترنت به دنبال آن خدمات می گردد، می توان گفت برای هرچه بهتر دیده شدن خدمات مورد نیاز و همچنین معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به طراحی سایت دارید به عبارتی دیگر یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما ایفا کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده شما با استفاده از یک سایت می توانید به راحتی محصولات خود را به افراد مختلف معرفی کنید. از نمونه هایی که در دنیای امروز نمادی از تجارت الکترونیک هستند می توان دیجیکالا، اسنپ، تپ سی، زود فود و غیره را نام برد.

طراحی وبسایت های واکنشگرا (Responsive)

با توجه به گسترش دستگاه های دیجیتالی همراه مثل تبلت و تلفن های هوشمند قطعا مخاطبین شما هم یکی از استفاده کنندگان این دستگاه ها هستند. همچنین با گسترش روز افزون دستگاه ها سهولت وب گردی برای کاربران بوده، واکنش گرا بودن وبسایت از اهمیت ویژه ایی برخوردار خواهد بود. واکنش گرا  بودن به این معناست که سایت نسبت به اندازه دستگاه، شکل، چیدمان و ساختار خود را تغییر دهد. چنین دستگاه‌هایی حتی باعث تغییر در روند طراحی وب سایت شده است. در نگاه فنی به وب سایت هایی که قابلیت نمایش درست در دستگاه های موبایل و تبلت را داشته باشند به نام وب سایت های ریسپانسیو (Responsive) و یا وب سایت های واکنش گرا نیز شناخته می شوند.

پیاده سازی بستر سئو

همانطور که می دانیم کاربران بیشتر از سایت های جستجوگر مثل گوگل برای پیدا کردن نیاز خود استفاده می کنند. اینکه سایت مورد توجه سایت گوگل باشد و در جستجو رتبه خوبی داشته باشد مهم بوده و باعث می شود تا آدرس سایت شما در جستجوهای گوگل جزء پیشنهادات اول باشد.برای داشتن رتبه بهتر در جستجوی گوگل مهم ترین عامل طراحی استاندارد وب سایت است تا بستری مناسب برای رعایت نکاتی که مورد توجه گوگل در علامت گذاری وب سایت‌ها می باشد را فراهم کند. برای داشتن درآمد بالاتر و مخاطبین بیشتر سایت خود را مورد توجه گوگل قرار دهید.

قابلیت اتصال سایت به اینستاگرام و تلگرام

یکی از قابلیتهایی که امروزه در امر طراحی سایت بسیار مطرح شده است اتصال وب سایت به اینستاگرام و تلگرام می باشد. در واقع وب سایت باید این قابلیت را داشته باشد که هر مطلبی را که در آن به نمایش می گذارد، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام نیز به صورت کاملا اتوماتیک نمایش دهد. تیم طراحی ما با داشتن دانش لازم در این زمینه، قابلیت برقراری این ارتباط به صورت کاملا موثر را دارا می باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

در دنیای امروز که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و دستگاه های موبایل روز به روز در بین مردم محبوب تر میشوند، طراحی اپلیکیشن موبایل بسیار اهمیت پیدا کرده است.
طراحی اپلیکیشن موبایل در واقع فرآیند تولید و طراحی برنامه های موبایل میباشد که قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل های مختلف موبایل باشند. هر سیستم عامل قوانین و نیازمندی های خاص خودش را برای ایجاد اپلیکیشن بر روی آن دارد مثلاً اپلیکیشن های موبایل در IOS از زبان C استفاده میکند در حالی که در اپلیکیشن های اندروید از جاوا استفاده میشود.

طراحی گرافیکی حرفه ای وبسایت

در چند سال اخیر و با گسترش روزافزون وب سایت‌های دولتی، شاهد سطح گرافیکی بسیار پایینی در اکثر اینگونه وب سایت ها هستیم. این به خاطر آن است که مسئولان معمولا طراحی و راه اندازی وب سایت را به مهندسان متخصص حوزه برنامه نویسی وب میسپارند و از اهمیت گرافیک سایت و طراحی وب غافل هستند. طراحی گرافیک سایت یکی از نکاتی است که موجب جذب بازدید بیشتر و به طبع آن کسب درآمد بالاتر برای یک وب سایت اینترنتی می شود .

متن خود را برای جستجو وارد نماید